
Заклад дошкільної освіти комбінованого типу
(ясла-садок) № 23 «Струмок»
Новини та події
Методична робота

26.02.2025
Педагоги діти та батьки нашого закладу долучилися до заходу проведення ІV Міжнародного Заняття Доброти. Разом навчили дітей важливому: тварини - це не іграшки, а живі істоти, які відчувають біль радість і любов. Лише разом ми можемо виростити покоління, для якого піклування стане нормою, а доброта - головною мовою серця. Традиційно проведення занять доброти проводились в кожній віковій групі дитячого садочка.



21.02.2025
Любіть рідну мову
Мова — краса спілкування,
Мова — як сонце ясне,
Мова — то предків надбання,
Мова — багатство моє.
Мова — то чиста криниця,
Де б'є, мов сльоза, джерело,
Мова — це наша світлиця,
Вона, як добірне зерно.
Мова — державна перлина,
Нею завжди дорожіть:
Без мови немає країни —
Мову, як матір, любіть!
Федір Пантов





6.02.2025
У процесі підготовки до проведення педагогічної ради "Сучасні підходи до розвитку креативності дошкільників" вихователь Бакуменко Вікторія провела семінар-практикум на тему "Бриколаж". Варіантом бриколажу є прийом інфобриколаж, коли педагоги навчались і працювали не з конкретними предметами, а з інформаційними продуктами.
Гаслом зібрання були слова "Щоб навчити- треба вчитись".


В дошкільному закладі для вивчення системи роботи вихователів, які атестуються в 2025 році відбувся відкритий перегляд занять.
- Інтегроване заняття з пріорітетом LEGO - конструювання з дітьми групи раннього віку провела Данільченно Ж.М. "Мандрівка до зайчика".
- Інтегроване заняття "Черкаси - моє улюблене місто!" провела вихователь Бас О.М. з дітьми групи № 4.
- Заняття з дослідно-пошукової діяльності "Подорож хмаринки" провела вихаватель Бакуменко В.В. з дітьми групи № 6.
Теми занять розглянуті глибоко та з різних сторін. Діти активно брали участь в процесі, були розкутими, з цікавістю слухали вихователя, було видно, як сяяли від щастя їхні очі. Під час обговорення проведених занять панувала творча атмосфера.




Кількісний та якісний склад педагогічних кадрів
17.10.2024
Методична служба закладу для спрямування діяльності щодо підвищення професійної майстерності педагогів, на допомогу педагогічним працівникам в оволодінні сучасними формами і методами роботи, що забезпечують якість дошкільної освіти організовано проведення ділової гри з "З Черкащиною в серці". Якісну підготовку, творчий підхід в організації ділової гри забезпечили педагоги: Юркіна Світлана,Чоповська Вікторія, Дегтярьова Юлія.

Атестація педагогічного працівника
– це всебічне та комплексне оцінювання їхньої педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Атестація педагога є обов'язковою й проводиться з дотриманням академічної доброчесності.
Основні законодавчі документи
Базовими документами, які регламентують роботу педагогічного працівника в міжатестаційний період і процедуру проведення атестації, є:
-
Закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту»;
-
наказ МОН від 09.09.2022 № 805 «Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників» (далі - Положення);
-
Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»
Порівняльна таблиця 30 жовтня 2024 р. за N 1634/42979
Про внесення змін до Положення про атестацію педагогічних працівників