top of page

Реалізуючи державну політику в галузі дошкільної освіти, пріоритетними в методичній, дослідно-пошуковій, навчально-виховній роботі

закладу дошкільної освіти визначити завдання

у 2022/2023н.р

 

 

 

1.Продовжувати формувати здоров’язбережувальну компетентність дитини, яка має порушення опорно-рухового апарату: знайомити з умовами збереження власного здоров’я, значенням рухової активності та безпечного харчування в зміцненні здоров’я, впливом природних чинників на стан здоров’я.   

 

 

2.Забезпечити вивчення та використання в освітньому процесі технології критичного мислення. Навчати дітей правильно ставити запитання, заохочувати розмірковувати, самостійно робити висновки, вільно висловлювати свої судження, знаходити і приймати правильні рішення.

 

 

3.Формувати мовленнєву та пізнавальну компетентність дошкільників за допомогою мнемотехніки. Активізувати взаємодію педагогів з родинами вихованців у формуванні комунікативної компетентності дітей. Спонукати дітей до усвідомленого регулювання мовної діяльності з метою попередження та виправлення мовних помилок,  активно використовуючи основні завдання літературного образотворення, театрального образтворення, ігрову діяльність, мовленнєві ситуації, мультфільми, розвивальні та дидактичні ігри для розвитку української розмовної мови дошкільників.

 

 

 

Для забезпечення якості дошкільної освіти діяльність педагогів спрямувати на:

  •  освоєння нового змісту Базового компоненту дошкільної освіти.

  • активізацію роботи по розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі, залучивши усіх учасників освітнього процесу.

  • здійснення методичного супроводу  впровадження в освітній процесс з дітьми інклюзивного навчання інноваційних технологій. Для дітей з ООП в умовах групи  забезпечити  універсальний  дизайну та розумове  пристосування приміщення та  території, в тому числі створення ресурсної кімнати.

bottom of page